Kim jesteśmy?

Serdecznie zapraszamy do Centrum Urody

CENTRUM URODY stworzone zostało z myślą o osobach, które chcą dbać o swój wygląd w przyjaznej i intymnej atmosferze, w kameralnym miejscu.

Pracujemy wyłącznie na profesjonalnych, sprawdzonych oraz skutecznych w działaniu i najwyższej jakości kosmetykach.

Zapraszamy

 

Aktualne promocje:

 

 

TRWAŁE USUWANIE OWŁOSIENIA

LASEREM DIODOWYM

 

TRWAJĄ ZAPISY NA DEPILACJĘ

LASEREM DIODOWYM

DOSTĘPNE JUŻ W NASZYM SALONIE

RAZ W MIESIĄCU.

 

Centrum Urody.

Nasza oferta:

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja jest to zabieg polegający na oczyszczaniu, regenerowaniu i odmładzaniu skóry. Wykonywana jest poprzez specjalne urządzenia wyposażone w głowice ścierające martwy i niezdrowy naskórek. Główne działanie odgrywają tutaj kryształki ścierające zawarte w tym urządzeniu.

Terapia ciepło-zimno

Jest to metoda posiadająca dwa zastosowania. Jednym z nich jest system chłodzenia, który łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia i dzięki temu pozwoli doskonale ukoić wrażliwą i delikatną skórę. Natomiast drugi system rozgrzewający pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne celem szybkiej absorpcji substancji odżywczych aplikowanych w trakcie zabiegu. Głowica ciepło-zimno stosowana naprzemiennie dodatkowo pozwala przeprowadzić gimnastykę naczyń krwionośnych skóry uszczelniając ich ściany.

Peeling Kawitacyjny

Kawitacja - Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczeniu skóry za pomocą ultradźwięków. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek przebiega bezpiecznie i bezboleśnie. 

Przedłużanie rzęs metodą 1:1

Profesjonalna metoda przedłużania rzęs. Przyklejane są pojedynczo rzęsa do rzęsy, są lekkie, wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Bezbolesna i relaksująca procedura zajmuje ok 2 godz. Są wodoodporne można się w nich kapać i pływać, pozostają nienaruszone również pod wpływem ciepła. Nie trzeba ich malować. Aplikacja wykonana na produktach Secret Lashes. 

Przekłuwanie uszu

Przekłuwanie uszu jest zabiegiem medycznym, dlatego też bardzo istotne jest, aby upewnić się, że zostanie on wykonany z zachowaniem reguł bezpieczeństwa i higieny.

Przekłuwanie Uszu Metodą Blomdahl (Blomdahl Medical Ear Piercing) zostało opracowane z uwzględnieniem aspektów medycznych. Zastosowanie hipoalergicznych materiałów oraz nowoczesnych technologii zapewniających sterylność produktów, sprawiło, że przekłuwanie uszu stało się bezpieczne.